KAM SPOLU POJEDEME?

Cesta je cíl

Čau čau čau,

No a kam to ta pro některý naivní blondýna pofrčí? Asi za nosem. Rozhodně to bude lowcost, protože nemám bohatý tetičky a strýčky a ani prasátko s půl milionem v drobácích. A tak jsem šetřila a moc mi to nešlo…

Z toho důvodu bych chtěla začít v Asii, něco mi řiká, že bych tam nemusela tolik utratit. Láká mě Vietnam a Thajsko, ale při tý příležitosti bych chtěla hodit očko na Laos nebo Kambodžu, Indonésii. Hodně mě láká Pakistán, ale nejsem si jistá, že jako blondýna s modrejma očima mám na to doslova “koule”.

cesta je cíl
cesta je cíl
cesta je cíl
cesta je cíl
cesta je cíl
cesta je cíl
cesta je cíl

Takže držme se aspoň malý civilizace a míst, kde mě nezavřou. Nebo teda snad nezavřou.

Plánuju tam jet přes workaway, kde mi za dobrovolnickou práci poskytnou ubytování a jídlo a pak pofrčim dál. Je to fajn z několika důvodů. Bydlíte v rodině, poznáte tak hodně dobře kulturu danýho státu, spoustu se toho dozvíte, zároveň je to samozřejmě celkem výhodný. Práce nebejvá moc náročná. Poznáte fajn lidi, doporučí vám kam se jet mrknout, aby se nejednalo o nějakej mainstreamovej nesmysl, jak už to na internetu často bejvá… No, znáte to…. U mě to zatím vypadá na učení dětí anglicky, případně na nějaký marketingový projekty menšího charakteru.

cesta je cíl

Cestu si neplánuju bůh ví jak podrobně. Návody a plány nesnášim a stejně to vždycky udělám naopak a úplně jinak. Nicméně plánuju, ať už jakkoli trnitou či růžovou cestou, dostat na Nový Zéland. Tam už jsem byla a prostě tam musim zase! Protože je to dokonalý místo a táhne mě to tam jako magnet! Už zase! Tak mi držte palce, ať dostanu pracovní vízum :-).

cesta je cíl

No v září bych nejspíš chtěla mrknout do Jihoafrický republiky, kde bych měla mít spicha s mojí dobrou známou :-). A pak nějak na mě čeká můj sen a moje láska, můj cíl a nebo teprve cesta a sice moje báje Machu Picchu, Peru.

No a možná to bude úplně jinak a celej článek bude v tu chvíli zbytečnej. Co my víme…

Luci

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna.