JAK JSEM USPĚLA NA MBPFW S BREJLEMA ZE CINEMA CITY

Čau čau čau, 

Dnes trochu nevšedně. Většinou nejsem fanda čistých fashion postů. Proč? Nebaví mi psát ani číst, co je na fotce, k čemu a proč? Přijde mi to zbytečný. Většinou je to evidentní. Zrovna v tomto případě si myslím, že každej chápe výše zmíněný “co”, prostě Karl Lagerfeld.  Bylo by mi ale líto vám neukázat jeden z mála mých vážně extravagantních outfitů, tak jsem se rozhodla pro tenhle krátký článek převážně o fotkách a pár tipech.

Nicméně pro vás mám pár úsměvných zajímavostí, co vás rozhodně dostanou a možná i inspirují!

V roce 2018 se naše společnost Vermont rozhodla zařadit do programu Mercedez Benz Prague Fashion Week s naším kontroverzním a milovaným Karlem Lagerfeldem. Měla jsem z toho radost. Akce jsem se nikdy neúčastnila a vždycky jsem moc chtěla. Tenhle menší event jsem taky vycítila jako příležitost se vyřádit. A tak jsem řádila!!!

Možná si říkáte:

,,Jasně, outfit má od Karla Lagerfelda, ale co to má sakra za brejle a ponožky?!”

Tak na to vám ráda odpovim. Brejle na fotce mi obdivovalo ten večer fakt hodně lidí! Což mi vážně v celym kontextu přijde dost úsměvný vzhledem ke společnosti, která se na eventu pohybovala.

Tak tedy brejle jsou tamdadadá 3D ze Cinema City, mám jich doma ještě několik z dob, kdy se kupovaly asi za 20 Kč. Mám celkem dost brejlí, nicméně žádný nešly k tomuhle outfitu tak, jako tyhle na fotce. No řekněte sami!

Tak a poslední vysvětlení se týká ponožek. Chtěla jsem udělat menší upgrade outfitu a přidat lehce kontroverze. A tak jsem navštívila Marčův šuplík s ponožkama a vybrala si tyhle od chronicky známý značky Adio, známý především v období mojí puberty, kdy jsem chodila nejradši nakupovat do “skejtšopu” na Kladně, do Vehiclu. (I když jsem zároveň byla z týhle návštěvy dost nervní. Přišlo mi prostě divný řikat po příchodu do prodejny “Ahoj” a tak jsem to vždy vyřešila kompromisem “Dobreeeej”, což ve finále bylo možná ještě horší).

No každopádně díky těmhle ponožkám byl outfit na světě! Přidala jsem šedou rtěnku střídavě s tmavě červenou od Diora a bylo hotovo!

Tímhle článkem bych chtěla poukázat především na to, že pokud se člověk nebojí experimentovat, je kreativní a umí si udělat ze sebe srandu, může vzniknout něco vcelku skvělýho. Jasně, že se to nelíbilo a ani nebude líbit spoustě lidem. Ale spoustě lidem zase jo. A já nevím jak vy, ale já vidím vždycky sklenici spíše z půlky plnou!

Luci

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna.