TO KOUZELNÝ SVĚTLO VE SKOTSKU

Ben A'an

Čau čau čau, 

K mým přecházejícím článkům přidávám další plný fotek z mých dalších dvou návštěv ve Skotsku. Stejně jako v ostatních článcích tu najdete tipy na místa, kam se můžete jet mrknout! Zase to stálo za to! Víte, co na Skotsku ještě kromě přírody a celkový atmosféry miluju?! To světlo. Jen se podívejte! Je to prostě sen!

Ben A'an
Ben A'an
Ben A'an
Ben A'an

I tahle návštěva byla provázena naprosto božím počasím. První zastávka byla tradičně v Edinburghu, kde jsme se couraly po dobrých kavárnách a fish & chips a užívaly si atmošku hlavního města Skotska, který je podle mě úchvatný. Další naše cesty vedly na pláž do Aberlady Bay, mrknout na Loch Katrine.

A samozřejmě nechyběl výstup na nějakej kopec tentokrát na Ben A’an. Mimochodem to bylo docela vtipný. Jelikož jsme klasicky s Týnkou nasadily tempo, abychom stihly západ Slunce nahoře na kopci. Jo, já prostě jsem takovej doslova “magor”, kterej nasadí tempo a klidně to vyběhne, je-li třeba, abych to dokonalý světlo stihla. Áďu jsme chudáka nechali někde v závěsu, ale prý jí to nevadilo. A vyběhly to nahoru. Všechno jsme stihly a věřte mi, že ten sprint do toho kamenitýh terénu, stál za to! No řekněte sami…

Aberlady Bay
Aberlady Bay
Aberlady Bay
Aberlady Bay
Aberlady Bay
Aberlady Bay

Tak co si o tom myslíte? Myslim si, že průvodce do Skotska bych napsat s pár tipy mohla :-). Je to prostě láska, která nerezaví. 

Luci

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna.