Čau čau čau,

Jak jsem slíbila, je krásná podzimní sobota a já píšu fashion post o mých nových úlovcích v šatníku. Až se podíváte na všechny fotky asi pochopíte, proč se článek jmenuje “Dear autumn, I love U” Já tohle období miluju. Stýská se mi sice po létě, ale ty barvy, kterými hraje každý les a louka, mě strašně baví. I to sychravý počasí mi k tomu sedí. A nejlepší je, pokud si ho můžu užívat tak, že si udělám velký hrnek kakaa, vezmu si velký vlněný svetr a dívám se na Harryho a nebo Lásku nebeskou. To tak miluju!! Další věc, kterou miluju, je podzimní móda- kolekce. Ty barvičky, vlna, kašmír… Před nějakou dobou jsem si vyhlídla tyhle jeany s výšivkami v Zaře. Ale nechtěla jsem utrácet. Za dva dny mi ale Áďa volala, že je zlevnili z cca 1000,- na 399,- no, nekupte je. K nim jsem ale samozřejmě objevila v posledních kouscích tento svetr. A to byla láska na první pohledA protože ráda nakupuji takhle věci k sobě dohromady,a bych měla rovnou téměř celý outfit. Šla jsem do toho!

“Hned jak jsem si tyhle dva kousky koupila, těšila jsem se na nějaké takovéhle podzimní focení, na kontrast barev a na ten obrovitánský huňatý svetr!”

A pak jsem jednoho dne zlanařila Marču, aby se mnou šel fotit. Kousek od nás jsou koleje, kde jezdí vlak a kousek od nich jsou koleje, kde už vlak nejezdí a tak zarůstají břízami. Tak mě tam Marča vedl s velkým přesvědčením, já se přiznám, byla trošku skeptickáAle nakonec jsem byla nadšená.

 Takhle nějak jsem si to představovala- zachytit podzim s mým podzimním já, které je sice trošku zamyšlenější a tlumenější ale pořád moje.

Co se týče outfitu, “huňáče” a jeany jsem zkombinovala s mými neznačkovými lodičky z jednoho skvělého, dnes už bývalého, butiku na Kladně. A Kabelku, kterou jsem si koupila na začátku léta v Mangu. Moje milované “lenonky” taky nijak značkové. A hodinky Michael Kors s mými milovanými náramky ze Stradivaria. Prostě ten outfit miluju! A co je důležitější cítím se v něm báječně a myslím si, že je to i vidět.

“A tak mě ten podzim polapil, že poslouchám své milované Kings of Leon, Mumford & Sons, v pozadí mám puštěného Harryho (trojku samozřejmě), v zádech mi hřeje trošku slabší podzimní sluníčko a těším se náš listopadový výlet do Skotska!”

Na fotkách můžete vidět i chlupáče Vildu, který si prostě ke mě sedl a chtěl být taky modelem, tak jsem mu to splnila. Je to láska!

A jaký je Váš plán pro tento podzim?

Přeji krásný víkend!

Luci

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna.